Co to jest eM Client?

eM Client to w pełni funkcjonalny klient poczty e-mail dla systemu Windows i macOS z czystym i łatwym w użyciu interfejsem. eM Client oferuje również kalendarz, zadania, kontakty, notatki i czat.

eM Client obsługuje wszystkie technologie

eM Client jest najlepiej wyposażonym klientem poczty e-mail na rynku, dzięki obsłudze praktycznie wszystkich możliwych technologii poczty e-mail (POP3, SMTP, IMAP, Exchange, Office365).

Zakładka email eM Client'a

Zdjęcie podglądowe w języku angielskim.

Zakładka kalendarz eM Client'a

Zdjęcie podglądowe w języku angielskim.

Kalendarz i zadania

Kompleksowe zarządzanie kalendarzem i zadaniami eM Client'a usprawni Tobie planowanie i organizację. Synchronizuj swoje kalendarze i zadania z dowolnej usługi (Gmail, iCloud itp.) i wyświetlaj dane w estetycznym, pełni konfigurowalnym środowisku.

Kontakty

Przeglądaj swoje kontakty w różnych widokach i zobacz całą historię komunikacji dla każdego kontaktu. Narzędzia do kategoryzacji, łączenia lub deduplikacji pomogą uporządkować kontakty. Synchronizuje się z Gmailem, iCloud i innymi usługami.

Zakładka kontakt eM Client'a

Zdjęcie podglądowe w języku angielskim.

Zakładka notes eM Client'a

Zdjęcie podglądowe w języku angielskim.

Notatki

eM Client w pełni obsługuje notatki lokalne i po stronie serwera. Pisz fantazyjne notatki ze zdjęciami i załącznikami, organizuj je za pomocą tagów i synchronizuj notatki na wszystkich swoich urządzeniach. Współpracuje z takimi programami jak Exchange, Office365 i IceWarp.

Czat

Czatuj ze znajomymi ze szkoły lub kolegami bezpośrednio w eM Client'cie, bez konieczności przełączania aplikacji. Korzystaj z jego wielu zalet, takich jak komunikacja e-mailowa i czatowa z kontaktami w jednym widoku.

Zakładka czat eM Client'a

Zdjęcie podglądowe w języku angielskim.

Jaki klient poczty elektronicznej wybrać?

Super szybkie wyszukiwanie
Import z różnych klientów
Pełna synchronizacja z Gmail
Historia komunikacji
Zintegrowany chat